OPONY CIĘŻAROWE

UŻYWANE OPONY CIĘŻAROWE 

W naszej ofercie posiadamy opony wysokiej jakości, które wyróżniają się w zakresie osiągów terenowych i komfortu jazdy. Niezależnie od tego, czy szukasz agresywnej opony na błota lub nawierzchnie terenowe, do pokonywania skał, brudu i żwiru, czy terenu autostradowego, który zapewnia płynną, cichą jazdę i długą żywotność. Rembud ma dla Ciebie taką oponę ciężarową. Nasze opony ciężarowe są dostępne w popularnych średnicach obręczy, ale i większych średnicach ogumienia dla większości samochodów ciężarowych.
Opony ciężarowe
Opony ciężarowe
W naszej ofercie znajdziesz używane opony do samochodów ciężarowych, które pochodzą od renomowanych producentów:Barum, Bridgestone, Continental, Dunlop, BFGoodrich, Michelin, Goodyear, Dunlop, Firestone czy Pirelli.Marki te są synonimem doskonałej jakości i wytrzymałości.Odpowiednio dobrane, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa podczas prowadzenia samochodu ciężarowego – nawet z dużym załadunkiem.
Opony ciężarowe używane są głównie na długie i wyczerpujące trasy regionalne czy międzynarodowe. Pracują w trudnych warunkach atmosferycznych i drogowych. Na każdym kroku są narażone na ciężkie nawierzchnie i temperaturę. Opony ciężarowe są raczej mniej agresywne pod względem rzeźby bieżnika, a do tego wyróżniają się niskim oporem toczenia. Najważniejszymy zadaniami opony ciężarowej jest zapewnienie bezpieczeństwa, wytrzymałość na duże załadunki, trwałe na długich przebiegach oraz ekonomiczne.  W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno nowe jak i używane opony ciężarowe. Dobierając opony do naszego sklepu kierujemy się najważniejszymi parametrami opon. W razie niejasnosci nasi specjaliści służą swoją szeroką wiedzą z zakresu ogumienia. 
Opony ciężarowe
Opony ciężarowe
Opony ciężarowe  powinny posiadać mocną konstrukcję by z powodzeniem opierać się trudnym warunkom na drodze. Ogumienie klasyfikujem ze względu na montaż. Wyróżniamy opony ciężarowe napędowe, prowadzące i naczepowe. Napędowe – na oś napędową, mają bieżnik typu kostka albo inny agresywny. Prowadzące – na oś kierującą, na tę oś powinno się zakładać bardzo dobre opony, od tego zależy nasze bezpieczeństwo jak i naszego ładunku. Naczepowe – przeznaczone na naczepę, ogumienie o podwyższonej ładowności. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą, posiadamy pełną gamę producentów opon, służymy fachową pomocą.

Używane opony ciężarowe. Opony ciężarowe to modele stworzone do ciężkiej pracy, dlatego też ważne jest to, aby wybrać rozwiązanie dostosowane do charakteru i funkcji konkretnego pojazdu. Prawidłowo dobrane opony to gwarancja bezpiecznego i komfortowego użytkowania. Na pierwszy rzut oka wydawać się może, że opony ciężarowe pod względem konstrukcyjnym nie różnią się od ogumienia osobowego, rzeczywistość weryfikuje jednak to stwierdzenie dowodząc, że pomiędzy obydwoma rozwiązaniami jest wiele różnic.Opony ciężarowe powinny być przede wszystkim dostosowane do trudnych warunków pracy, powinny być więc wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne, w szczególności uszkodzenia mechaniczne. Opony ciężarowe różnią się od osobowych przede wszystkim konstrukcją wewnętrzną oraz używanymi do produkcji mieszankami – fakt ten wynika przede wszystkim z różnic dotyczących eksploatacji przedmiotowych opon. Różnicę zauważyć można także w zakresie wielkości i wagi – opony ciężarowe mogą być nawet dziesięciokrotnie cięższe niż opony kompaktowego samochodu osobowego. Używane opony do pojazdów ciężarowych.

Opony ciężarowe

UŻYWANE OPONY CIĘŻAROWE

Opony używane Głosiny 8c (przy obwodnicy) 63-810 Borek Wielkopolski

Zadzwoń do nas:

608 334 532, 509-927-698

E-mail: [email protected]