OPONY ROLNICZE

UŻYWANE OPONY ROLNICZE

Opony Rolnicze RemBud. Dzisiejsze rolnictwo to specjalistyczne prace wymagające specjalistycznego sprzętu. Właściwy zestaw opon może mieć wpływ na wydajność prac rolniczych, a tym samym na zarobki.

Cięższe, szybsze i bardziej wydajne maszyny stawiają nowe wymagania oponom. Rembud z przyjemnością podejmuje wyzwanie gwałtownie zmieniającej się branży rolniczej. Pogłębiając swoją wiedzę o oponach rolniczych aktualizujemy naszą ofertę tak, aby jak najlepiej zaspokajała potrzeby naszych Klientów. Ścisła współpraca z rolnikami i producentami maszyn daje nam unikalny wgląd w Twoje przyszłe potrzeby. Od wytrzymałych i ekonomicznych opon po specjalne rozwiązania na zimę i inne wymagające warunki. Opony rolnicze to temat, który ciągle się rozwija dlatego poszerzamy nasze horyzonty o nowości technologiczne w rolnictwie.

W ofercie mamy opony rolnicze do większości modeli kombajnów, ciągników  czy też przyczep rolniczych. Prowadzimy sprzedaż specjalistycznego ogumienia rolniczego przez cały rok. W naszym asortymencie znajdą Państwo ogromną ilość rozmiarów opon w naprawdę atrakcyjnych cenach.

 

Posiadamy używane opony rolnicze do: pojazdów rolniczych oraz większości modeli kombajnów, ciągników; John Deere, Zetor, Nev Holland, Deutz Fahr,Ursus, Massey Ferguson (np. diagonalne czy radialne do ciężkich traktorów) – przyczep rolniczych.

Służymy pomocą w zakresie wyboru najbardziej optymalnych opon do traktora czy innej maszyny rolniczej.

 

Bycie rolnikiem to coś więcej niż praca. Jest to misja na całe życie.

Rembud Borek tworzy związek między pasją, mentalnością farmera i zbiorami. Nikt nie jest w bliższym kontakcie z ziemią niż opony rolnicze. Nasze opony ucieleśniają kompetencje, siłe i wytrzymałość. Aby wspierać rolników w ich codziennymi zmaganiami. Rembud Borek jest partnerem, który zna wymagania Klienta i spełnia jego potrzeby – na wspólnym gruncie.

 

Rolnictwo stanowi bardzo ważny element naszej gospodarki. Działalność rolnicza wymaga wytrzymałości i niezawodności, a co za tym idzie odpowiednich opon rolniczych.  Rolnicy oczekują by opony rolnicze nie miażdżyły gleby i plonów, a zarazem by były niezniszczalne i nie do zatrzymania. Rembud stawia temu czoła i gwarantuje zadowolenie z wyboru

Rolnictwo to miłość do natury, zapachu ziemi i ciężkiej pracy. Dobierając opony rolnicze do naszej oferty kierujemy się właśnie tą miłością i pasją. 

 

 

Na co zwracać uwagę wybierając opony rolnicze?

Wybierając opony rolnicze należy zwracać uwagę nie tylko na cenę, ale przede wszystkim na jakość konkretnego narzędzia. Dobrej jakości opony rolnicze nie mogą zbytnio ugniatać gleby, a tym bardziej niszczyć plonów i pastwisk. Ważne jest także to, aby optymalnie wykorzystywały moc ciągnika, zapewniając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo traktorzyście, zwłaszcza podczas pracy na pochyłym lub nierównym terenie. Przydatną funkcją jest możliwość samoczyszczenia.

 

 

 

 

 

 

 

Radialne czy diagonalne?

Na rynku dostępne są dwa rodzaje opon rolniczych – radialne i diagonalne. Radialne opony rolnicze są droższe, aczkolwiek jest to model nowocześniejszy. Cechą tych opon jest odporność na ścieranie, doskonała przyczepność oraz niewielki opór toczenia. Maszyny, które zostały zaopatrzone w radialne opony rolnicze zużywają znacznie mniej paliwa niż urządzenia z oponami diagonalnymi, które składają się z wielowarstwowej osnowy. Diagonalne opony rolnicze są mocne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie mniej jednak, ze względu na obniżone ciśnienie, mogą ulec odkształceniom, co w praktyce oznacza, że do podłoża przylegać będą wyłącznie ich boki.

Używane opony do pojazdów rolniczych

UŻYWANE OPONY ROLNICZE

Opony używane

Głosiny 8c (przy obwodnicy)

63-810 Borek Wielkopolski

Zadzwoń do nas:

608 334 532, 509-927-698

E-mail: [email protected]