Serwis Opon Borek wielkopolski

Serwis opon Borek Wielkopolski

Oferujemy Państwu również pełen zakres usług wulkanizacyjnych w naszym serwisie opon. Posiadamy profesjonalny sprzęt do wyważania kół samochodowych.

Dzięki dużemu doświadczeniu i solidnej pozycji na rynku możemy zagwarantować atrakcyjne ceny oraz satysfakcję Klienta.

Dla wszystkich osób, które dokonają u nas zakupu ogumienia, bezpłatnie świadczymy usługę wymiany.

 

Serwis opon Borek Wielkopolski

Warto zauważyć, że na rynku pojawia się ostatnio wiele firm działających okresowo. Mowa o serwisach, które wymieniają opony tylko w okresie zimowym. Zwykle pracują w nich amatorzy, dlatego też lepiej omijać takie placówki. Porządny serwis opon Borek Wielkopolski otwarty jest przez cały rok i często znajduje się przy warsztacie samochodowym.

Oczywiście nie bez znaczenia jest również kwestia ceny. Z drugiej strony, wymiany opon dokonuje się tak rzadko, że nieco wyższa stawka za dobrze wykonaną usługę wydaje się jak najbardziej do zniesienia.

 

SPRAWDŹIMY CZY TWOJĄ OPONĘ MOŻNA NAPRAWIĆ

 

 
Serwis opon Borek Wielkopolski. Naprawa opony to coś więcej, niż zwykła czynność serwisowa. Jest to istotna operacja techniczna, która powinna pozwolić ruszyć w dalszą drogę bez ryzyka i problemów. Dlatego w pierwszej kolejności oceniamy, czy istnieje możliwość naprawy opony. Wynika to z faktu, że niektóre typy uszkodzeń, np. przecięcie boku, całkowicie dyskwalifikują oponę i nie powinna być ona więcej pod żadnym pozorem używana.

 

Serwis opon Borek Wielkopolski  wykonuje naprawy w najnowocześniejszej i najbardziej innowacyjnej technologii TAP RAP.

TAP RAP jest najbardziej innowacyjnym i uniwersalnym systemem do wykonywania napraw wszystkich rodzajów opon : wielkogabarytowych, ciężarowych, rolniczych, budowlanych, przemysłowych, OTR oraz osobowych.

Serwis opon Borek Wielkopolski

W poszukiwaniu serwisu opon

Większość kierowców decyduje się na wymianę opon dwa razy w roku – przed sezonem zimowym i po jego zakończeniu. Czasami jednak konieczna jest też awaryjna wizyta u wulkanizatora. Jak wybrać najlepszy serwis opon Borek Wielkopolski, który na pewno nigdy nie zawiedzie? 

Renomowany serwis opon Borek Wielkopolski

Najlepszym wyborem z pewnością będzie serwis cieszący się nieposzlakowaną opinią wśród klientów. Warto poszukać opinii wśród znajomych oraz poczytać komentarze na forum internetowym. W prosty sposób można dowiedzieć się z tych źródeł, czy dany serwis opon oferuje wysokiej jakości usługi.

 

 

 

Serwis opon Borek Wielkopolski

Serwis opon Borek Wielkopolski to najlepszy wybór dla Ciebie! 

W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne urządzenie do naprawy opon w technologii jednostopniowej, w której uszkodzenie opony wygrzewa się wraz z wkładem naprawczym w temperaturze 110-145ºC. 

Opony używane

Głosiny 8c (przy obwodnicy)
63-810 Borek Wielkopolski

Zadzwoń do nas:

608 334 532

509-927-698

E-mail: [email protected]

Serwis opon

Powstańców Wielkopolskich 26
63-810 Borek Wielkopolski

Zadzwoń do nas:

505 523 175

PPHU REMBUD KAZIMIERZ DEMSKI

POWSTAŃCÓW WLKP 26