Dlaczego warto wybrać Używane opony do pojazdów budowlanych?

 

Używane opony do pojazdów budowlanych to najdogodniejsza opcja zarówno dla osób posiadających jeden, dwa pojazdy jak i dla właścicieli dziesiątek maszyn budowlanych. Wymiana zużytych opon na nowe wiąże się z koniecznością poniesienia znacznych kosztów, zwłaszcza gdy chodzi o całą flotę pojazdów przemysłowych. Rembud Borek posiada szeroką gamę używanego ogumienia budowlanego.  Dlatego warto wziąć pod uwagę nasze używane opony do pojazdów budowlanych,  które charakteryzują się dokładnym przeglądem, profesjonalnym naprawieniem teoretycznych szkód i dobrą ceną. W naszej ofercie znajdą Państwo opony przeznaczone do wszystkich najpopularniejszych pojazdów przemysłowych, takich jak:

  • koparki
  • wózki transportowe
  • walce
  • ładowarki
  • podnośniki i wiele innych

 

Idealne opony na trudny teren

używane opony do pojazdów budowlanychTrzeba pamiętać, że pojazdy budowlane często poruszają się po nierównym, grząskim terenie, napotykając na swej drodze resztki materiałów budowlanych. Dlatego tak ważne jest, aby używane opony do pojazdów budowlanych były wytrzymałe i odporne na przebicia. Wiedząc o tym, oferujemy jedynie solidne produkty od renomowanych użytkowników.

Eksploatacja pojazdów w trudnych warunkach przyczynia się również do szybszego ich zużycia. Nawet najlepsze modele z czasem przestają spełniać oczekiwania i wymagają kosztownej wymiany. Stąd właśnie coraz popularniejsze stają się używane opony do pojazdów budowlanych, umożliwiające właścicielom maszyn znaczną oszczędność czasu i pieniędzy.

Każda opona przechodzi odpowiedni serwis u nas w warsztacie. nasi specjaliści dokładnie oglądają i sprawdzają ogumienie. Naprawy przeprowadzamy w wysokiej klasy technologiach, sprawiając, że używane opony do pojazdów budowlanych stają się wytrzymalsze niż kiedykolwiek. Innowacje takie jak naprawy TAP RAP sprawiają, że opony przechodzą odmłodzenie. Dzięki metodzie TAP RAP możliwa jest naprawa bardzo rozległych uszkodzeń, dziur  ogumienia, które bez tej metody kończyły by na śmietniku. Potrafimy naprawić każdą oponę i właśnie dlatego nasze opony używane do pojazdów budowlanych są najlepsze na rynku.

Aby maszyna była w stanie efektywnie pracować musi mieć sprawne, wytrzymałe ogumienie. Pojazdy budowlane pracują w trudnych, wymagających warunkach, którym muszą sprostać. Nie ma czasu na awarie, czekanie na sprowadzenie odpowiedniej opony, a do tego te koszty. Rozwiązanie problemu jest jedno – używane opony do pojazdów budowlanych Rembud Borek.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!