Używane opony do pojazdów ciężarowych

Dlaczego warto zdecydować się na używane opony do pojazdów ciężarowych?

Koszty nowych opon ciężarowych są niewyobrażalne. Używane opony do pojazdów ciężarowych to prawie identyczna jakość i wytrzymałość, a dużo lepsza cena. Ze względu na duże obciążenie oraz małą zwrotność pojazdów ciężarowych, ich opony powinny cechować się wyjątkową przyczepnością i wytrzymałością. Czy warto zatem kupować używane opony do pojazdów ciężarowych? U nas znajdą Państwo produkty w doskonałym stanie, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Renomowani producenci

używane opony do pojazdów ciężarowych

Chcąc utrzymać najwyższy poziom świadczonych usług, nie oferujemy Państwu opon niesprawdzonych producentów. W naszej placówce znajdują się jedynie używane opony do pojazdów ciężarowych, wyprodukowane przez najwyżej cenione na rynku firmy. Znajdują się u nas produkty takich marek jak: Bridgestone, Pirelli, Michelin, Goodyear, Continental, czy Barum.

Optymalne rozwiązanie

Nawet najwyższa jakość opon nie zapewni bezpieczeństwa i komfortu, jeśli ogumienie nie będzie dobrane z uwzględnieniem takich czynników, jak: rodzaj pojazdu, jego średnie i maksymalne obciążenia, intensywność eksploatacji, rozwijana prędkość i wiele innych. Wybór idealnych opon nie jest prosty, jednak nie ma czym się przejmować. Nasi doświadczeni specjaliści chętnie Państwu pomogą i udzielą odpowiedzi na każde pytanie.

W razie pytań skontaktuj się z nami!