Używane opony do pojazdów rolniczych

Dlaczego warto wybrać używane opony do pojazdów rolniczych?

Nowe ogumienie dla traktorów i ciągników jest bardzo kosztowne dlatego dobrą alternatywą są używane opony do pojazdów rolniczych. Opony rolnicze są narażone na wyjątkowo wiele niebezpieczeństw, ze względu na trudne i zróżnicowane warunki, w jakich przychodzi im pracować. Poza tym wiele maszyn wykorzystywanych jest tylko sezonowo, a kilkumiesięczne, nieprawidłowe przechowywanie opon może doprowadzić do ich zniszczeni i konieczności wymiany. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad kupnem używanych opon do pojazdów rolniczych.

Solidne opony rolnicze

używane opony do pojazdów rolniczychOferujemy Państwu zachowane w doskonałym stanie używane opony do pojazdów rolniczych. Zdając sobie sprawę, jak zróżnicowane są potrzeby naszych klientów, gromadzimy szeroki asortyment opon od wielu producentów, wśród których są: John Deere, Zetor, Nev Holland i wielu innych. W magazynach przechowujemy używane opony do takich pojazdów rolniczych jak: traktory, kombajny, ciągniki , ale także mniej popularne maszyny.

Nigdy nie zostawiamy klientów samych z trudnymi wyborami. Nasi specjaliści doradzają, jak dopasowywać opony do konkretnych maszyn. Bierzemy również pod uwagę warunki pracy i intensywność eksploatacji pojazdu, a tym samym opon. Każda używana opona przeszła odpowiedni serwis i przegląd, dbamy o komfort pracy i bezpieczeństwo naszych klientów. Wybór najlepszych opon jest naszym wspólnym interesem.  Posiadamy różne rozmiary i typy opon, w trosce o spełnienie potrzeb naszych klientów staramy się, aby nasz asortyment był ciągle wzbogacany.

Jeżeli poszukujesz najlepszej alternatywy dla drogich nowych opon od producentów to sprawdź używane opony do pojazdów rolniczych Rembud Borek lub skontaktuj się z nami.